Koszykówka »USA » WNBA » 2015

results
3
1430154051
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZB÷200¬ZC÷pK6rht11¬ZD÷p¬ZE÷YHYreCRm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/usa/wnba/¬ZX÷03USA.........003......00900108000WNBA........004......¬~AA÷IVaN0AJ4¬AD÷1433545200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun K¬AX÷0¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics K¬WV÷washington-mystics¬OB÷team¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun K¬WU÷connecticut-sun¬OA÷team¬~AA÷U53RaUYA¬AD÷1433547000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty K¬AX÷0¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬WU÷new-york-liberty¬OA÷team¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬WV÷atlanta-dream¬OB÷team¬~AA÷CUhWbllH¬AD÷1433548800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx K¬AX÷0¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬WU÷minnesota-lynx¬OA÷team¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Shock K¬WV÷tulsa-shock¬OB÷team¬~AA÷lfGasMIq¬AD÷1433550600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky K¬AX÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky K¬WU÷chicago-sky¬OA÷team¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬WV÷indiana-fever¬OB÷team¬~AA÷ITK3ttYk¬AD÷1433556000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury K¬AX÷0¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Silver Stars K¬WV÷san-antonio-silver-stars¬OB÷team¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury K¬WU÷phoenix-mercury¬OA÷team¬~AA÷dKJ7u0md¬AD÷1433631600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever K¬AX÷0¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever K¬WU÷indiana-fever¬OA÷team¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx K¬WV÷minnesota-lynx¬OB÷team¬~AA÷bPcj4qQd¬AD÷1433635200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Shock K¬AX÷0¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Shock K¬WU÷tulsa-shock¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky K¬WV÷chicago-sky¬OB÷team¬~AA÷CS1f33u3¬AD÷1433638800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm K¬AX÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm K¬WU÷seattle-storm¬OA÷team¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks K¬WV÷los-angeles-sparks¬OB÷team¬~AA÷6k1b2Nf9¬AD÷1433703600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream K¬AX÷0¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun K¬WV÷connecticut-sun¬OB÷team¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream K¬WU÷atlanta-dream¬OA÷team¬~AA÷pt021sAF¬AD÷1433890800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty K¬AX÷0¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬WU÷new-york-liberty¬OA÷team¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬WV÷indiana-fever¬OB÷team¬~AA÷C2Wb01PL¬AD÷1433894400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Shock K¬AX÷0¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Shock K¬WU÷tulsa-shock¬OA÷team¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬WV÷seattle-storm¬OB÷team¬~AA÷jgV2aLvS¬AD÷1434063600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream K¬AX÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream K¬WU÷atlanta-dream¬OA÷team¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Silver Stars K¬WV÷san-antonio-silver-stars¬OB÷team¬~AA÷8YHUfumq¬AD÷1434067200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx K¬AX÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬WV÷seattle-storm¬OB÷team¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬WU÷minnesota-lynx¬OA÷team¬~
3
1430154051
140
POMOC: Jesteś na stronie WNBA 2015 wyniki w sekcji Koszykówka/USA. WNBA 2015 livescore, wyniki częściowe i końcowe, WNBA 2015 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje Livesports.pl. Oprócz strony WNBA wyniki możesz znaleźć na Livesports.pl ponad 150 rozgrywek z ponad 30 krajów na świecie dla dyscypliny Koszykówka – wszystko na LiveSports.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę , turniej, puchar krajowy). WNBA 2015 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.